İskoçya Championship
Maç Sonucu
Toplam Gol Sayısı
Handikap (3 Yönlü)
Her Iki Takım Da Gol Atar
Çifte Şans
İlk Yarı Sonucu
İlk Yarı - Gol Sayısı
Cuma 6 Kasım
İskoçya Championship
Raith Rovers FC
Dunfermline
Raith Rovers FC
2.65
Beraberlik
3.15
Dunfermline
2.60
üstü 2.5
2.12
altı 2.5
1.67
Raith Rovers FC +1
1.46
Beraberlik -1
4.20
Dunfermline -1
5.60
Evet
1.86
Hayır
1.87
Cumartesi 7 Kasım
İskoçya Championship
Queen's Park FC
Partick Thistle FC
Queen's Park FC
7.20
Beraberlik
4.70
Partick Thistle FC
1.38
üstü 2.5
1.61
altı 2.5
2.22
Queen's Park FC +1
2.90
Beraberlik -1
3.80
Partick Thistle FC -1
2.03
Evet
1.87
Hayır
1.86
İskoçya Championship
Inverness Caledonian Thistle FC
Livingston
Inverness Caledonian Thistle FC
2.60
Beraberlik
3.25
Livingston
2.60
üstü 2.5
1.90
altı 2.5
1.84
Inverness Caledonian Thistle FC -1
5.20
Beraberlik +1
4.40
Livingston +1
1.47
Evet
1.72
Hayır
2.05
İskoçya Championship
Arbroath
Ayr United FC
Arbroath
3.00
Beraberlik
3.20
Ayr United FC
2.35
üstü 2.5
2.09
altı 2.5
1.69
Arbroath +1
1.56
Beraberlik -1
4.00
Ayr United FC -1
4.70
Evet
1.85
Hayır
1.89
İskoçya Championship
Greenock Morton FC
Stenhousemuir FC
Greenock Morton FC
2.65
Beraberlik
3.25
Stenhousemuir FC
2.55
üstü 2.5
2.05
altı 2.5
1.71
Greenock Morton FC +1
1.48
Beraberlik -1
4.20
Stenhousemuir FC -1
5.40
Evet
1.84
Hayır
1.90

